Naše služby

Stavba rodinných domů

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu pro stavbu Vašeho rodinného domu na klíč, jste na správném místě. Dbáme na individuální přístup ke klientovi a naším cílem je maximální spokojenost s výsledným projektem.
Rodinný dům je domov na celý život, proto je důležitá důvěra mezi námi a klientem, kterou Vám můžeme zaručit. Garantujeme profesionální služby od projektu rodinného domu až po dokončovací stavební práce.

Zateplování fasád

Hlavním důvodem zateplení fasád je úspora pro rodinné a bytové domy. Zateplením fasád ušetříte ročně nemalé finanční částky, proto je důležité provést zateplení kvalitně a s kvalitními materiály. Zateplení fasády má kladný vliv na celou stavbu. Životnost Vašeho domu se značně prodlouží  a v neposlední řadě Vám zateplení fasád zhodnotí tržní cenu domu. To vše Vám můžeme po několikaletých zkušenostech zaručit. Prioritou je pro nás spokojený zákazník, proto od nás vždy dostanete kompletní servis.

Sádrokartonové práce

Sádrokarton se hodí při rekonstrukci bytových, občanských a průmyslových objektů. Mají velkou protipožární odolnost, velmi dobře izolují zvuk, mají skvělé tepelně izolační vlastnosti, vykazují dobré stavební vlastnosti – je lehký, snadno manipulovatelný, umožňuje rychle měnit interiér vašeho bytu nebo kanceláře, má neomezené rozměry, je ekologický, má upravitelný povrch, lze jej malovat i obkládat. Také lze použít pro snížení stropu, při vestavění nové příčky, pro půdní vestavby nebo úpravu/změnu designu místnosti.

Zednické práce

Nabízíme profesionální zednické práce kvalifikovanými a zkušenými řemeslníky. Zaměřujeme se především na rekonstrukce domů a bytů.
Zákazníkovi rádi poradíme a pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení, případně zajistíme i projekční práce. Provádíme veškeré stavební práce, opravy a rekonstrukce v oblasti bytové výstavby – bytové domy, rodinné domy, byty, bytová jádra a koupelny.
Realizujeme také zakázky na klíč.

Obklady koupelen

Obklady do koupelen jsou nepostradatelným prvkem každé moderní koupelny. Dotvářejí totiž celkový vzhled interiéru. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich představ a vyberte si ty správné obklady do koupelny. Vhodně zvolená barva a typ obkladů do koupelny dodají interiéru jedinečný charakter a mohou ji opticky zvětšit a zútulnit. Rádi Vám poradíme a doporučíme nejvhodnější obklady do vaší nové koupelny a zaručíme stoprocentní kvalitu odvedené práce.

Stavby  a opravy komínů

Komín je velmi důležitou součástí stavby. Proto byste řešení celé koncepce komínu neměli nechávat na poslední chvíli. Prvním krokem k novému komínu je konzultace přímo v místě stavby, po níž teprve následuje vypracování cenové nabídky a samotná realizace. Na základě našich zkušeností vám takovýto postup můžeme vřele doporučit. Schůzka s odborníkem Vám pomůže vyjasnit si představu o provedení a finální podobě komínu. Stavba komínu není nic složitého, nicméně je třeba zdůraznit, že komín, který budete využívat mnoho let může nesprávným technologickým postupem montáže být nefunkční nebo mít vady, které již nepůjde odstranit.

Provádíme také opravy komínů.

Omítky a dlažby

Omítky mají téměř neomezené možnosti použití při různých rekonstrukcích, konečných opravách povrchů a při dokončovacích pracích ve všech typech interiérů. Široká nabídka a především výhody použití umožňují v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a představy.

Pro následnou povrchovou úpravu omítek malbou, nebo dekorem byste měli už předem zvážit, jaký typ omítky bude nejvhodnější. Nejrozšířenější štuková omítka ne vždy uspokojí ty zákazníky, kteří očekávají hladkost a perfektní detail. Takovým zákazníkům pak nabízíme omítku stěrkovou, která právě svou hladkostí a dojmem dokonale čistých linií vyniká. Dále realizujeme omítky sádrové a to jak hladké, tak zrnité.

Dlažba

Při výběru dlažby je důležitá tvrdost a odolnost dlažby, která je rozdílná u dlažby venkovní a interiérové. Dlažba je oblíbená především pro snadnou údržbu a praktický úklid. Zařiďte si podlahu z dlažby dle Vašich představ.

Vnitřní dlažba

Vnitřní dlažba je velmi žádaným doplňkem interiérů obytných prostor v domech i bytech. Dlažba nabízí širokou škálu možností pro zútulnění daného prostoru, především díky velkému množství nabízených vzorů.

Nejprve provedeme zaměření celkového prostoru pokládky a v případě renovace odstraníme původní dlažbu. Následně připravíme a vyrovnáme povrch pro pokládku nové dlažby. Poslední fáze práce je vlastní pokládka dlažby, včetně dodávky potřebného materiálu. Dodávka je ukončena začištěním prostoru pokládky a úklidem.

Venkovní dlažba

U venkovní dlažby klademe vysoké nároky na kvalitní materiály již při výrobě. Venkovní dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost vůči nepříznivému počasí a to zejména na déšť a mráz. Dlažbu lze použít při obkládání bazénů, teras i schodišť.