Omítky mají téměř neomezené možnosti použití při různých rekonstrukcích, konečných opravách povrchů a při dokončovacích pracích ve všech typech interiérů. Široká nabídka a především výhody použití umožňují v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a představy.

Pro následnou povrchovou úpravu omítek malbou, nebo dekorem byste měli už předem zvážit, jaký typ omítky bude nejvhodnější. Nejrozšířenější štuková omítka ne vždy uspokojí ty zákazníky, kteří očekávají hladkost a perfektní detail. Takovým zákazníkům pak nabízíme omítku stěrkovou, která právě svou hladkostí a dojmem dokonale čistých linií vyniká. Dále realizujeme omítky sádrové a to jak hladké, tak zrnité.

Dlažba

Při výběru dlažby je důležitá tvrdost a odolnost dlažby, která je rozdílná u dlažby venkovní a interiérové. Dlažba je oblíbená především pro snadnou údržbu a praktický úklid. Zařiďte si podlahu z dlažby dle Vašich představ.

Vnitřní dlažba

Vnitřní dlažba je velmi žádaným doplňkem interiérů obytných prostor v domech i bytech. Dlažba nabízí širokou škálu možností pro zútulnění daného prostoru, především díky velkému množství nabízených vzorů.

Nejprve provedeme zaměření celkového prostoru pokládky a v případě renovace odstraníme původní dlažbu. Následně připravíme a vyrovnáme povrch pro pokládku nové dlažby. Poslední fáze práce je vlastní pokládka dlažby, včetně dodávky potřebného materiálu. Dodávka je ukončena začištěním prostoru pokládky a úklidem.

Venkovní dlažba

U venkovní dlažby klademe vysoké nároky na kvalitní materiály již při výrobě. Venkovní dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost vůči nepříznivému počasí a to zejména na déšť a mráz. Dlažbu lze použít při obkládání bazénů, teras i schodišť.